Ogłoszenie

UWAGA!!! PRZENOSIMY SIĘ NA INNE FORUM! WSZELKIE POWODY PODJĘCIA TEJ DECYZJI W DZIALE "OBWIESZCZENIA"!

#1 2013-10-20 16:46:19

Katar

Padawan

Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 27
Punktów :   

MC - Moderatorzy Chatu

Wprowadziłbym range MC czyli Moderatorzy chatu, bylo by to dla najaktywnijszych graczy na forum i tych co często grają na LM

Ranga MC ułatwiła by np na chatboxie, ktoś by spamił to np "/mute 1600 Katar" i wtedy mam mute na chatbox na 1600 sekund.


Jedno serce jedno bicie Real Madryt ponad życie
Po zielonej trawce piłka goni-wygra Real a nie oni
Od kołyski aż po grób-Real Madryt to mój klub
Bo Real to rzecz wspaniała-nasza drużyna niepokonana

Offline

 

#2 2013-10-21 14:59:13

 Mit'thrawn'nuruodo

Administrator

18473250
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 592
Punktów :   

Re: MC - Moderatorzy Chatu

Obwieszczenie Administratora:

Dajmy sobie spokój z moderatorami chatu, ale postanowiłem przyznać tytuł moderatora dla ProRocka, Kataru i Chelsea. 3 aktywnych użytkowników(i całkiem nieźle grających w haxa xD) działających w dobrej wierze na forum to to, czego trzeba każdemu forum. Ja wszystkiego nie ogarnę, zatem liczę na was, panowie:)


Zakres obowiązków macie taki: Pilnujecie, czy wszystko(wpisywanie rezerwacji, podawanie wyniku, zapisywanie się) jest zgodne z regulaminem i działacie, gdyby takowe nie było. Stoicie na straży poprawności ortograficznej. Zamykacie nowe tematy w rezerwacjach. Macie prawo do zorganizowania rooma turniejowego dla pary graczy turniejowych, chcących zagrać mecz. Wtedy wystarczy, że wpisujecie wynik i oni nie muszą tego potwierdzać. Ale nie dotyczy to turniejów na publicu, te organizuję jedynie ja. Wasze zdanie nabiera od tej pory większego znaczenia. Moderatorów i każdego użytkownika zachęcam do zapraszanie na forum nowych graczy:)


"Arise, arise, Riders of Theoden! Fell deeds awake: fire and slaughter! Spears shall be shaken, Shields shall be splintered, a sword-day, a red day, ere the sun rises! Ride now, ride now! Death! Death! Death!"



http://img801.imageshack.us/img801/6158/xep.gif http://i57.tinypic.com/s0ygk8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wieik-elektrotech.pun.pl www.domowewynalazki.pun.pl www.madrower.pun.pl www.thoriaots.pun.pl www.manhattan.pun.pl